Оренда землі дасть сільрадам Кіровоградщини 1,5 млн гривень щорічно

Майже 1,5 млн гривень щорічно надходитиме до сільських рад завдяки земельним торгам, проведеним у січні 2020 року на Кіровоградщині. Упродовж січня 2020 року аграрії регіону придбали права оренди на 8 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа – 174 га. Про це пише moemisto.org.ua.

Ділянки розташовані на територіях Маловисківського, Новгородківського, Новоархангельського районів, що використовуватиметься для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Найдорожче під час торгів продано права оренди на земельні ділянки в адміністративних межах Скалівської сільської ради Новоархангельського району:

– площею 19,5 га ріллі, де стартова ціна піднялася до 41% від нормативної грошової оцінки та становить 255,302 тисячі гривень;

– площею 20,8 га ріллі, де стартова ціна піднялася до 41% від нормативної грошової оцінки та становить 250,135 тисячі гривень.

Завдяки земельним торгам, проведеним у січні 2020 року, до бюджетів місцевих громад щорічно надходитиме 1,475 млн гривень. Дані кошти громади зуміють використовувати на розвиток власних територій.

Запис Оренда землі дасть сільрадам Кіровоградщини 1,5 млн гривень щорічно спершу з’явиться на AgroNews.

Powered by WPeMatico