Одеська область: Депутата тримали в підвалі та катували 

В Одеській області розшукується група осіб, які організували викрадення депутата. Про це повідомляє прес-служба облувс.

У Комінтернівський райвідділ міліції Одещини надійшло заявление 31-річного депутата Комінтернівської районної ради, який повідомив, що невідомі особи, що заподіяла йому тілесні ушкодження, викрали його і вивезли в Одесу.

Виїздом слідчо-оперативної групи встановлено, що у березні поточного року заявник був обраний депутатом Комінтернівської районної ради. 30 квітня відбудеться засідання, де він повинен отримати посвідчення депутата. Але, починаючи з 5 березня, по телефону йому почали надходити погрози фізичною розправою з вимогою відмовитися від депутатської діяльності.

У день викрадення, близько 19.00, чоловікові зателефонував малознайомий громадянин, який запропонував зустрітися біля автозаправної станції в с. Фонтанка. Прибувши на вказане місце, він побачив п’ятьох чоловіків, троє з яких він не знав, і два автомобілі: «Опель» та «Ніссан».

В ході розмови, йому запропонували сісти на заднє сидіння автомобіля «Опель», після чого, без його згоди, відвезли в напрямку с.олександрівка. По дорозі чоловікові вдалося вистрибнути з автомобіля, але до нього під’їхав «Ніссан» і з обох авто вийшли водії і пасажири. Зловмисники почали бити заявника і тричі вистрілили в нього з пристрою травматичної дії.

Після цього потерпілому наділи на голову мішок і вивезли р. в Одесу. В обласному центрі його помістили в підвал, де, не знімаючи мішка з голови, продовжили наносить тілесні ушкодження, використовуючи плоскогубці. При цьому зловмисники вимагали від нього відмовитися від депутатської діяльності.

Наступної ночі, близько трьох годин, викраденого вивели з підвалу на автобусну зупинку, близько Суворовського районного суду р. Одеси, і зняли мішок. Поруч з собою потерпілий побачив чоловіка у камуфляжній формі і балаклаві на голові, який продовжив вимагати відмовитися від депутатської діяльності, погрожуючи, у разі відмови, фізичною розправою йому та його родині.

У подальшому заявника відпустили. Він самостійно прибув додому і повідомив про подію родичів і в міліцію.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) Кримінального кодексу України. Вживаються заходи по встановленню та затриманню осіб, причетних до скоєння вказаного злочину. За зазначені у статті діяння їм загрожує обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк. Розслідування триває.