Новини День відкритих дверей в Балтському педагогічному училищі

 

25 березня у Балтському педагогічному училищі» для випускників 9 – 11 класів було проведено День відкритих дверей.

До навчального закладу завітало понад 50 абітурієнтів з Одеської, Вінницької, Кіровоградської, Миколаївської областей. Відповідальний секретар Приймальної комісії Притуляк Т.С. детально ознайомила присутніх з правилами прийому до педагогічного училища та особливостями вступної компанії в 2018 році.

Увазі абітурієнтів було представлено відеофільм про навчальний заклад, який ознайомив присутніх з особливостями роботи предметно-циклових комісій та структурних підрозділів. Під час екскурсії, яку проводили члени приймальної комісії, гості познайомилися з науково-методичною та навчально-матеріальною базою педагогічного училища, з умовами проживання в студентському гуртожитку, відвідали студентську їдальню, в якій мали змогу безкоштовно скуштувати студентський обід.

Змістовною була екскурсія до музею училища, де батьки абітурієнтів мали змогу залишити свої побажання в книзі відгуків, а виставка робіт декоративно-ужиткового мистецтва розкрила індивідуальні особливості студентів І-ІV курсів, які розвивають викладачі під час проведення гуртків в студентському клубі.