«НІБУЛОН» розпочав будівництво нового зернового комплексу на Вінниччині

Компанія «НІБУЛОН» розпочала будівництво нового комплексу з приймання, зберігання та відвантаження зернових і олійних культур на залізничний транспорт у м. Хмільник Вінницької області на 4000 тонн. Про це повідомила прес-служба компанії.

Генеральним підрядником об’єкта стала київська організація «ОЛЛ ІНЖИНІРИНГ». Серед основних будівельних передбачених проєктом об’єктів комплексу, що забезпечуватимуть технологічні процеси із зерновими, зернобобовими та олійними вантажами (перевантаження, зберігання з відвантаженням на залізничний транспорт):

– 8 зерносховищ ємністю по 500 тонн кожне;

– норійна вежа;

– пункт розвантаження автотранспорту з завальною ямою;

– ваги автомобільні;

– підземна транспортна галерея від пункту розвантаження автотранспорту до норійної вежі та надземна транспортна естакада від норійної вежі до бункерів завантаження на залізничний транспорт;

– блок адміністративно-побутових приміщень з лабораторією;

– залізнична колія.

Новий комплекс з річною потужністю 33,5 тис. тонн, що використовуватиметься для прийому та відвантаження продукції з інших філій ТОВ СП “НІБУЛОН” на залізничний транспорт, не лише забезпечить повну автоматизацію виробничого процесу, а й збільшить обсяги заготівлі компанії. Окрім того, наближення зернотрейдера безпосередньо до виробників сільськогосподарської продукції зменшить витрати фермерів на реалізацію зернової продукції, а відповідно, підвищить прибутковість їхнього господарства та створить умови для нарощування сільськогосподарського виробництва в цілому в регіоні.

The post «НІБУЛОН» розпочав будівництво нового зернового комплексу на Вінниччині appeared first on AgroNews.ua.

Powered by WPeMatico