Неповнолітній гастрабайтер з Ганич підкорив серця користувачів соцмережі (ФОТО)

Юний Денис Герич приїхав на Одещину, залишивши вдома батька, який доглядає за молодшою сестричкою-інвалідом. Хлопчик з села Ганичі на Тячівщині, хоче заробити гроші собі на шкільну форму.

На Одещину Денис приїхав разом з рідною сестрою та іншими закарпатськими сезонними робітниками. Однак, коли власники підприємства дізналися про вік хлопця, хотіли відмовити йому у працевлаштуванні, адже відомо, що в країні заборонено використання праці неповнолітніх,повідомив на сторінці у Фейсбук одесит Євген Кифоренко.

Денис, своєю чергю, категорчино заявив про бажання працювати на рівні з дорослими і нині успішно справляється з роботою – підгортає сіно на току. Усе – заради того, аби забезпеченим піти восени у школу: хлопчик самотужки в такий спосіб заробляє собі на шкільне приладдя, тоді як батько-одинак в цей час доглядає за маленькою сестричкою Дениса, яка народилася інвалідом і за сім років життя так і не зробила жодного самостійного кроку.

Денис ніколи не бачив моря. Тож, поміж роботою встиг також відчути лагідність Чорного моря й відпочити на пляжі. 

“На фото хлопчик Денис з с.Ганичі Закарпатської області. Денису 13-ть років, під палаючим сонцем працює в Біляєвському районі на підприємстві яке займається сільським господарством! Денис виховується без мами (вона померла в 2011 році), батько Дениса в с.Ганичі залишився з сестричкою, яку звати Христина. Їй сім років, але вона в житті не зробила сама жодного кроку, адже народилась інвалідом дитинства. Ось чому для маленького хлопчика вже не існує дитинства, і Денис вирушив в трудову подорож за 850 км.Найближчими днями Денис із старшими з бригади закарпатських працівників поїде до дому. Половина працівників закінчили роботу на підприємстві”., – пише Євген Кифоренко.


Вже сьогодні Євген Кифоренко повідомив, що на його пост відразу відреагували активісти, і вже завтра на нього чекає перша зйомка на телебаченні.

“Сьогодні збулась мрія малюка його прокатали по місту байкери з Одеси. Денис побачив яке наше місто гарне та красиве а не те що він бачив по телевізору “з вибухами”. Показав Денису що таке морвокзал і щоб хлопчик побачив ще раз чорне море та великі кораблі яких він ще в житті не бачив! Ми всі сьогодні зробили хлопчику радість на душі та подарували незабутні враження!”– повідомив одесит.