Названо найбільш поширені порушення на ринках після відновлення

На Вінниччині перевірено роботу 28 агропродовольчих ринків області, діяльність яких відновлена відповідно до рішень місцевих комісій. За результатами перевірки названо найбільш поширені порушення у їх діяльності. Про це повідомляє пресслужба Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, пише agronews.ua.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19” (зі змінами), на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 24 квітня 2020 року №17721/1-20, за результатами селекторної наради від 27 квітня 2020 року та з метою перевірки дотримання агропродовольчими ринками вимог, встановлених постановою №14 від 27 квітня 2020 року Головного державного санітарного лікаря України, фахівцями структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, відповідно до графіку роботи ринку, проводяться позапланові заходи державного нагляду.

Наразі перевірено роботу 28 агропродовольчих ринків області, діяльність яких відновлена відповідно до рішень місцевих комісій з питань ТЕБ та НС.

В ході перевірок виявлені порушення протиепідемічних вимог, а саме:

– наявні осередки стихійної торгівлі;

– встановлено недотримання рекомендованої площі на одного відвідувача та дистанції між покупцями;

– не на всіх ринках забезпечене інформування відвідувачів ринку щодо встановлених обмежень, яких потрібно дотримуватись та профілактики коронавірусної хвороби.

Про виявлені порушення поінформовано органи влади та місцевого самоврядування, Національну поліцію України і оформлено 2 протоколи.

Нагадаємо, ринки почали контролювати за дотриманням вимог протиепідемічних заходів.

Запис Названо найбільш поширені порушення на ринках після відновлення спершу з’явиться на AgroNews.

Powered by WPeMatico