Напередодні свята Пасхи пожежники перевірили релігійні споруди


Для того щоб уникнути пожеж у церквах під час богослужінь на Великдень, працівники Балтського МРС ГУ ДСНС України у Одеській області напередодні свята перевіряють релігійні споруди, проводять масову інформаційно-роз’яснювальну роботу із представниками духовенства та вірянами.Цьогоріч на Черкащині богослужіння буде проводитися у 394 храмах. За попередніми даними загальна кількість людей, які візьмуть участь у святкуванні становить понад 500 тисяч осіб.

Для того щоб гарантувати безпеку громадянам рятувальники, в ніч з 15 на 16 квітня чергуватимуть у посиленому режимі у всіх культових спорудах. За необхідності, або у випадку загрози виникнення надзвичайних подій ця кількість може бути збільшена вдвічі. Окрім рятувальників до чергування також будуть залучені підрозділи місцевої пожежної охорони, голови сільських рад, волонтери.


Напередодні свята особовим складом ДСНС був перевірений протипожежний стан у культових спорудах. Під час перевірок рятувальники звернули особливу увагу служителів храмів на справність електромереж, належний стан шляхів евакуації, наявність в приміщеннях первинних засобів пожежогасіння та систем автоматичної пожежної сигналізації. Крім того, вогнеборці наголосили на суворому дотриманні правил пожежної безпеки, особливо при використанні відкритого вогню під час богослужінь.