На Волині поліція зупинили замах на заволодіння майном держпідприємства

Силами ГУНП у Волинській області упереджено вчинення тяжкого злочину проти власності держави в особі ДП “Експериментально-дослідне господарство “Еліта” Волинської державної сільськогосподарської дослідної станції НААН України, повідомляє радник міністра МВС  України Михайло Апостол  на сторінці в Facebook.

В межах розпочатого досудового розслідування за фактом самоуправства оперативними підрозділами національної поліції та силами швидкого реагування фактично на полях, під час збору врожаю озимих культур, припинено замах на заволодіння майном державного підприємства.

“А суть проста – підприємство-підрядник, найняте для виконання сільськогосподарських робіт, відчуло себе власником врожаю, вирощеного на державній землі і вчинило спробу вивезти його з полів безпосередньо після жнив поза контролем державного підприємства. Вказана зухвала і самонадійна спроба не вдалася…”,- коментує радник міністра МВС України.

Завдяки професіоналізму і швидкому реагуванню працівників правоохоронних органів здійснено чітке фіксування як самих фактів протиправних дій, так і їх учасників, технічних засобів, сільськогосподарської техніки, її операторів, водіїв та інших фактичних обставин, що вказують на організаторів, замовників та виконавців.

“Так постійно продовжуватися не може. Якщо підприємець чи фізична особа вступила в шахрайську змову з керівником державного підприємства, чи самовільно зайняла земельну ділянку, посіявши сг культури, прикриваючись високими місцевими чиновниками чи навіть представниками правоохоронних органів, це не означає, що їм прийдеться збирати врожай!,- підкреслив Михайло Апостол.

Наразі тривають слідчі дії.

Powered by WPeMatico