На території Балтського району пройшли навчання із залученням вузькопрофільних підрозділів кількох районів (Фото)

 

Ініціатива очільника області Максима Степанова щодо проведення навчань в районах області була підтримана на містах. Показові навчання із залученням вузькопрофільних підрозділів кількох районів пройшли і на території Балтської громади.
Перед початком – робоча нарада у мобільному штабі, роз’яснення завдань керівникам підрозділів. Потім – загальне шикування особовогоскладу біля залученої до виконання спецоперацій техніки.
На дані навчання залучаються сили та засоби 4 Державного пожежно-рятувального загону у взаємодії з підрозділами цивільного захисту Балтського району та 3-й спеціальний центр швидкого реагування ДСНС України селища Жеребково.
В операції беруть участь служби цивільного захисту: протипожежна, медична, енергетики, охорони громадського правопорядку, управління лісового та мисливського господарства, відповідні відділи з питань цивільного захисту міської ради та райдержадміністрації.
До виконання завдань усі готові. Під час навчання події розгортаються швидко, розгорянню сприяє висока температура повітря та сухий ліс. Але узгоджені дії усіх учасників навчань приводять до локалізації вогнища та його ліквідації. Вчасно евакуйовані діти, які опинилися на місті надзвичайної ситуації, обійшлося без ускладнень та «жертв».
Зрозуміло, навчання показові, але важливі, в першу чергу для усіх, хто задіяний в справжніх надзвичайних ситуаціях. Відчути небезпеку, що може з’явитися в будь-який момент поруч, перевіріти себе та готовність техніки, мобілізація усіх спецслужб – це було головним завданням, яке сумлінно виконано усіма учасниками операції.
Балтський міський голова Сергій Мазур, який був присутній на навчаннях, відзначив важливість подібних заходів: «Сподіваємось, що такі надзвичайні ситуації оминуть нас, але все ж таки потрібно бути готовими до них. Мова йде не лише про ліс – це стосується і польйових ділянок, і лісосмуг, і зон відпочинку, тощо. Те, що сьогодні продемонстрували учасники навчань, – їхня повсякденна робота, від якої залежить життя людей».