На ринках знову подорожчали огірки

Підвищувати ціни на огірок українським господарствам вдалося, насамперед, за рахунок обмеженої пропозиції. На поточному тижні в Україні знову подорожчали огірки, повідомляють аналітики проекту EastFruit. Пропозиція цієї продукції на ринку порівняно з минулим тижнем помітно знизилося, оскільки із-за прохолодної та дощової погоди дозрівання огірків у відкритому грунті дещо сповільнилося.

На сьогоднішній день грунтовий огірок з місцевих господарств надходить у продаж за ціною 10-15 грн/кг ($0,40-0,59/кг), що в середньому в 1,5 рази дорожче, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

За словами галузевих експертів, підвищувати ціни на огірок українським господарствам вдалося, насамперед, за рахунок обмеженої пропозиції. Вибірки ґрунтового огірка малооб’ємні із-за дощової погоди. У той же час, поставки тепличної продукції також невеликі, оскільки до реалізації другого огірка обороту поки приступили поодинокі комбінати. Більшість українських тепличних комбінатів планують вийти на ринок у другій половині серпня.

Варто зазначити, що на даний момент ціни на грунтовій огірок на українському ринку варіюються фактично в тому ж діапазоні, що і в аналогічний період рік тому. При цьому більшість операторів ринку поки не бачать передумов для зниження цін у даному сегменті.

The post На ринках знову подорожчали огірки appeared first on AgroNews.ua.

Powered by WPeMatico