На полях зросла шкодочинність колорадського жука

Зростання шкідливості фітофага спостерігається на пізніх посадках картоплі, плантаціях томатів та баклажанів, повідомила прес-служба Держпродспоживслужби.

Повідомляється, що обмеження кормової бази колорадського жука через засихання бадилля ранніх та середньостиглих сортів картоплі, насамперед у степових та лісостепових областях, спричинило зростання шкідливості фітофага на пізніх посадках культури, томатах, баклажанах. На томатах розвиваються та шкодять гусениці карадрини, бавовникової совки, попелиці.

Фітофтороз за повсюдного поширення розвивається у плантаціях картоплі на 15-35% рослин пізніх сортів. У посадках томатів хворобою уражено 2-10% рослин. Альтернаріозом, верхівковою гниллю, чорною бактеріальною плямистістю у переважній більшості областей охоплено 1-15, макс. 20% рослин томатів. На огірках продовжується розвиток бактеріозу (1-18% рослин), пероноснорозу (3-25% рослин), подекуди відмічається антракноз, борошниста роса. Подекуди хвороби набули епіфітотійного характеру розвитку.

The post На полях зросла шкодочинність колорадського жука appeared first on AgroNews.ua.

Powered by WPeMatico