На плато Наска відкрили 50 нових містичних геогліфів

На плато Наска відкрили 50 нових містичних геогліфів

Група археологів відкрила 50 нових загадкових геогліфів на плато Наска. За інформацією видання Science Alert, деякі з візерунків виявилися старше, ніж вже відомі.
Нові геогліфи, більшість з яких зображують воїнів культури Паракас, було виявлено за допомогою безпілотників з фотоапаратами і 3D-сканерами. Через ерозії ґрунту малюнки були менш чіткими, ніж відомі лінії Наски, тому їх було важко помітити з літака.
Геогліфами називають нанесені на землю візерунки, розміри яких настільки великі, що їх можна розглянути тільки з повітря.
Малюнки на плато Наска представляють собою групу геогліфів у вигляді ліній, геометричних фігур і примітивних зображень людини і тварин. Вперше їх було помічено в 1939 році, хоча їх вік дорівнює приблизно двом тисячам років.
Більшість вчених вважає, що фігури було створено культурою Наска, хоча ряд фахівців не згоден з цією думкою. Деякі з відкритих геогліфів нагадують за стилем зображення, характерні для культури Паракас, яка існувала приблизно з 750 по 100 роки до нашої ери.

Powered by WPeMatico