На півночі Одещини знов набирає обертів телефонне шахрайство


За інформацією Ананьївських правоохоронців, в районі знов набирає обертів телефонне шахрайство. За словами начальника поліції Юрія Тищенко, – правоохоронці неодноразово зверталися до громадян, щодо обачності в телефонних розмовах з невідомими особами, так як останнім часом телефонне шахрайство набирає обертів серед аферистів. Так, шахраї пропонують прийняти участь у розіграшах та акціях від мобільних операторів, операторів супутникового зв’язку, банків.

До Ананьївського відділення поліції звернулася із заявою місцева мешканка. 

До жінки зателефонував інспектор банку та, з метою перевірки особистих даних, попрохала вказати дані її банківської картки. Довірлива громадянка, щойно продиктувавши цифри з пластикової картки та закінчивши розмову, отримала смс-повідомлення про зняття з її рахунку всіх коштів. Дане повідомлення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань Ананьївського РВ ГУМВС за ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.
Тож співробітники Ананьївського ВП Котовського ВП звертаються до жителів: 
Шановні громадяни, ігноруйте дзвінки від підозрілих сторонніх осіб, щоб не потрапити на гачок телефонних шахраїв. За можливості перевірте достовірність почутого: передзвоніть близькій людині, яка начебто потрапила в біду, оператору мобільного зв’язку чи на гарячу лінію банку. 

Якщо Вам надійшов подібний дзвінок, чи Ви все таки стали жертвою телефонних шахраїв, якомога швидше повідомляйте до поліції.