На півночі Одещини через недбалість батьків постраждала дитина


Внаслідок нещасного випадку дворічна дитина отримала опіки тіла. Після надання першої медичної допомоги, хлопчика було направлено в обласну лікарню. Правоохоронці встановлюють обставини події.До чергової частини Котовського відділу поліції надійшло повідомлення з місцевої лікарні про те, що з опіками тіла о медичного закладу доставлено малолітню дитину.

Правоохоронці з’ясували, що в с. Липецьке мешкає родина з трьома дітьми – восьми, шести і двох років, яка перебуває під наглядом соціальної служби. Того дня діти залишились вдома без нагляду дорослих (батько був на роботі, а мати пішла відвідати родичів) і вирішили розпалити піч за допомогою бензину. Найменший з братів не встиг відійти від вогню, що спалахнув, і обпікся.

Мати, яка прийшла додому, бачила, що хлопчик отримав опік, але по медичну допомогу звертатися не стала. Наступного дня до родини з плановим візитом прийшла соціальний працівник. Вона й виявила малолітнього хлопчика з опіками обличчя і тіла і негайно викликала швидку допомогу.

Дитина була госпіталізована до реанімаційного відділення Котовської міської лікарні, а згодом доставлена на лікування до Одеської обласної лікарні. Мати дитини відмовилась супроводжувати сина, мотивуючи це тим, що двох інших дітей немає, на кого залишити, оскільки батько весь час на роботі.

Зараз вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ст. 166 (злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування) Кримінального кодексу України.