На Одещині фермери переорієнтували збут, щоб не викидати врожай

Тепличники господарства Fresh Hub з с. Йосипівка Одеської області (Україна) вирощували маленькі огірки обов’язково з квіткою. Така продукція була в топі ресторанних замовлень. Карантин зруйнував усі плани, але фермери не здалися, повідомляє propozitsiya. Про це пише agronews.ua.

Виробники вирощували огірки спеціально для HoReCa і були задоволені рентабельністю свого бізнесу. Але карантин зруйнував сформовані канали продажів господарства.

Все частіше звучить інформація, що сільгоспвиробники викидають урожай в посадку або просто переорюють поля, але Fresh Hub не здалися.

Тепличники стали шукати для свого огірка альтернативний канал збуту і знайшли – мережа супермаркетів Santim. Виробники змогли перебудуватися і без проблем виконали умови нового покупця. Супермаркет бере огірок більшого розміру (7-8 см) і без квітки. Збут налагодився.

Уже з’явилися робоча ідея – відпускати огірок на супермаркет у дрібній розфасовці 0,250 кг і 0,500 кг. Зараз тепличне господарство Fresh Hub проводить прорахунок економічного обґрунтування. Редис в пучках, молодий часник і зелену цибулю реалізують на одеських ринках, які працюють і в умовах карантину.

Тепличники виходять і на відкритий ґрунт. Господарство Fresh Hub готує ділянку відкритого ґрунту під висадку кущів суниці садової. Розсада вже вирощується. Вибрали сорт «Аліна-15», який дозволяє в перший же рік зібрати урожай до 1 кг ягоди з куща. Висадка запланована на кінець квітня, урожай очікується в липні.

Нагадаємо, раніше фермери були змушені різко знизити ціни на ранні овочі через проблеми зі збутом.

Запис На Одещині фермери переорієнтували збут, щоб не викидати врожай спершу з’явиться на AgroNews.

Powered by WPeMatico