На Дніпропетровщині відбулись збори Самооборони фермерів

Сьогодні на території СФГ «Кондратюк» в с. Новопавлівка на Дніпропетровщині проходили збори Самооборони фермерів за сприяння Анатолія Гайворонского. Про це на своїй фейсбук сторінці повідомив Іван Кондратюк, пише  agronews.ua.

“Хочемо висловити подяку всім присутнім, а також тренерам, які вчать оборонятися в досить непростих ситуаціях, які пов’язані з рейдерством чи грабежем”,- пише він.

Нагадаємо, в Україні фермери об’єднуються для запобігання рейдерству. Фермерська самооборона є громадською контролюючою силою від рейдерських захоплень, неправочинних дій та для самозахисту аграріїв. 

Нагадаємо, голова Самооборони фермерів Дніпропетровщини Олександр Стешенко попереджує: “Краще нехай не лізуть до фермерів, бо ми відсіч будемо давати всім!”

Рейдерство в нашій країні не в новинку, на жаль, існуючі закони слабо діють або ж взагалі не діють, тому фермерам приходиться ставати на свій захист самостійно. Хтось вже з цим зіткнувся, хтось просто хоче захистите себе, свою родину та бізнес.

“Так от, такі збори допомагають навчитися самозахисту, вистояти в тяжкій ситуації та дають підтримку. До Асоціації фермерів Дніпропетровщини приєдналось вже багато людей, але чим більше нас буде, тим краще. Тільки разом ми сильні!”,- коментує Іван Кондратюк.

Він додів, що також закликає не залишатися осторонь, приєднуватися до Асоціації та Самооборони. В наш час тільки взаємодопомога та підтримка один одного дають результат! Давайте будемо дружніми та сильними!

Фермерське об’єднання самооборони, Агро-Продовольча Рада та Всеукраїнський Конгрес фермерів запрошує фермерів об’єднуватися для рішення спільних проблем та допомоги один одному.

Запис На Дніпропетровщині відбулись збори Самооборони фермерів спершу з’явиться на AgroNews.

Powered by WPeMatico