На цукровому ринку України «ідеальний шторм»

Виробництво цукру у 2020 році може скласти 1,2 млн тонн, що навіть не забезпечить внутрішнє споживання, вважають експерти. Але дефіциту цукру не буде через значні перехідні залишків. В цілому ж, цукровий ринок України переживає наразі «ідеальний шторм». Про це пише agronews.ua.

Довгострокова прогнозна ціна в травні-червні 2020 року коливатиметься в межах 11,5-12,0 грн / кг, або 425-444 $ / т (курс 27,0 грн / $), повідомляють Олександр Коротинський, директор «Науково-практичного центру бурякоцукрового виробництва» і Сергій Біленький, власник і керівник компанії «Ларус Трейд», пише latifundist.

Стабілізація ціни на внутрішньому ринку відбудеться завдяки прогнозованому зменшення посівних площ в Україні. Згідно з отриманими оперативними даними, посівна площа в 2020 році складе 190 тис. га.

“Минулого разу ми попереджали про складнощі в прогнозах ситуації на ринку при наближенні «ідеального шторму». У світлі девальвації припускали сценарій закріплення ціни на рівнях вище 11 тис. грн / т. Можемо вважати, що він повністю виправдався і навіть перевершив в кінці березня наші очікування. У квітні-травні ціни продовжать триматися на позначці 11,5 тис. грн / т (за умови котирувань 27-27,5 грн / $)”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, стало відомо, чому знижуються ціни на український соняшник.

Запис На цукровому ринку України «ідеальний шторм» спершу з’явиться на AgroNews.

Powered by WPeMatico