Мобільний поліцейський патруль Балтщини: «Спокою зловмисникам ми не дамо»

 

Безпеку на Балтщині цілодобово забезпечують мобільні поліцейські патрулі Балтського ВП ГУ НП в Одеській області.

Як зазначив начальник відділу поліції С.Тютюненко: «Мобільні наряди здійснюють цільові відпрацювання населених пунктів для попередження адміністративним та кримінальним правопорушенням, запобігають реалізації спиртних напоїв у заборонений час та розповсюдженню наркотичних засобів».

Нещодавно мобільним поліцейським патрулем Балтського ВП під час патрулювання було зупинено автомобіль марки ВАЗ 2103, який в причепі перевозив металеві труби, які, як пізніше виявилось, було демонтовано з непрацюючого трубопроводу Гольмянського водосховища Балтського району.

Поліцейськими затримано групу зловмисників, до складу яких входило четверо громадян, які за допомогою металошукача незаконно демонтували вказані труби. За вказаним фактом слідчим відділом Балтського ВП було внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 185 КК України (Крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб,- карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк).

Також в ході проведення відпрацювання у сфері охорони, захисту, використання та відтворення лісів на території Балтського району мобільні групи поліції постійно виявляють порушення у цій галузі.

Так, під час контролю за рухом транспорту, що перевозить ліс та лісо продукцію, поліцейські Балтського відділу поліції зупинили автомобіль “УАЗ -3303” під керуванням місцевого жителя, який перевозив 4 складометри дров без належних документів. Автомобіль і вантаж затримані, інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 246 КК України (незаконна порубка лісу) – карається штрафом від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією незаконно добутого. Протягом 2015 року за ст. 246 КК України (незаконна порубка) було виявлено та задокументовано 12 кримінальних правопорушень.