Маркування рослин бірками

Переваги спеціалізованих етикеток для рослин. Їх різновиди, використання та друк.

Н1 Маркування рослин при вирощуванні

Грамотна організація висадки рослин на фермерських господарствах, в квіткових магазинах і оранжереях – ц¬іла наука. Не всі культури добре уживаються одна з одною, а ще необхідно дотримуватися правил сівозміни. Іноді є необхідність зібрати насіння або використовувати спеціальну техніку догляду для певного сорту. Вирішити питання, пов’язане з маркуванням рослин, допоможуть спеціальні садові бирки, виготовлені з міцних синтетичних матеріалів. На них вказують назву рослини, її сорт, дату щеплення або посадки, а також інші важливі дані.

Маркування рослин в оранжереї

Н2 Переваги етикеток для рослин
Основні переваги бирок з синтетичних матеріалів:
● Зручна форма випуску. Етикетки такого типу поставляються в рулонах
● Стійкість. Матеріал відрізняється довговічністю, а нанесений на нього текст не тьмяніє і не змивається під впливом вологи, хімікатів і сонячних променів. Бірки легкі, добре гнуться і мають високу міцність до розривів.
● Різні варіанти кріплення. Працівник квіткового магазину або оранжереї зможе прикріпити маркування до стовбура або гілки, вкопати в грунт.
● Можливість вибрати розмір. Існують бирки з різними параметрами завдяки чому на них можна нанести всю необхідну інформацію.

Далі ми розглянемо різновиди етикеток для квітів та саджанців, ознайомитися з їх різновидами та вартістю ви можете на сайті компанії Імпорт-Тех Сервіс.
Н2 Види і особливості етикеток для рослин
Маркування розсади і квітів зазвичай здійснюють за допомогою таких етикеток:

2. Кілочки. Даний вид маркування використовується для розсади або рослин у горщиках. Також його можна застосовувати, якщо рослина дуже тендітна. Кілочки використовують при посіві насіння, щоб уникнути плутанини з сортами і терміном посадки. Зазвичай, такою етикеткою маркують кожен ряд.

Синтетична етикетка у вигляді кілочка

2. Петельки. Використовуються для багаторічних квітів, розсади, газонних рослин, молодих дерев. Такі бирки забезпечені замком, призначеним для щільної фіксації етикетки на стовбурі чи гілці. Також існують спеціальні бирки-петельки для рослин-крупномірів зі збільшеним діаметром замку і більш широким полем для нанесення написів.

Синтетична етикетка-петелька

Серед найбільш популярних розмірів петельок, що поставляються в рулонах:
● 20х254 мм – з намотуванням в рулон по 5 рядів;
● 25х165 мм – в 4 ряди;
● 20х165 мм – в 5 рядів.
Для нанесення інформації на етикетки використовується спеціальний принтер.

Н2 Як наносять інформацію на бирки для рослин?
Для нанесення тексту і штрих-коду, використовуються спеціальні термотрансферні принтери. Для великих фермерських господарств, квіткових магазинів або оранжерей доцільно придбати такий пристрій, щоб самостійно друкувати потрібну кількість етикеток.
Вибрати принтер наклейок з потрібними параметрами допоможе фахівець компанії Імпорт-Тех Сервіс в Дніпрі.

Друк інформації на бирках для рослин

Для роботи принтера необхідні витратні матеріали – риббон, спеціальна барвна стрічка, за допомогою якої можна створити якісне і довговічне зображення. Якщо облік рослин здійснюється по штрих-коду, то знадобиться ще і сканер, за допомогою якого виконується зчитування інформації.

Матеріал підготовлений фахівцями Імпорт-Тех Сервіс Дніпро.

Компанія Імпорт – Тех Сервіс спеціалізується на впровадженні обладнання для маркування та штрихкодування на різних типах виробництв. Також ми реалізуємо та друкуємо бірки.

Запис Маркування рослин бірками спершу з’явиться на AgroNews.

Powered by WPeMatico