Котовські міліціонери пройшли тестування на профпридатність (ФОТО)

Щороку на початку літа співробітники правоохоронних органів здають заліки з професійної підготовки. Оцінюються знання з функціональної, вогневої та фізичної підготовки. 

Як завжди, передував проведенню тестів стройовий огляд, після якого міліціонери відповідали на теоретичні питання з функціональної підготовки, тактики дій в типових і екстремальних ситуаціях. Одним з основних було питання з вогневої підготовки – міліціонери повинні знати матеріально-технічну частину вогнепальної зброї і спеціальних засобів, що є на озброєнні в органах внутрішніх справ, мати навички поводження зі зброєю, знати правові підстави застосування спецзасобів і зброї, вміти влучно стріляти.

 

Зі стрілецького тиру правоохоронці перемістилися на спортивний стадіон, де на них чекали біг на коротку та довгу дистанції, віджимання і прийоми рукопашного бою.

 «Співробітники міліції повинні відповідати суворим вимогам сьогодення, – зазначив начальник Котовського МВ Дмитро Касай, – тому при проведенні тестування пред’являлися високі вимоги до працівників міськвідділу».