Компенсацію вартості сільгосптехніки вітчизняного виробництва збільшили до 25%

 

Відтепер аграрії Одеської області зможуть отримати компенсацію 25% від вартості вітчизняної техніки та обладнання, що придбано з 1 січня 2018 року. Зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реалізації відповідної програми, вніс Кабінет Міністрів України. Раніше розмір часткової компенсації на закупівлю сільськогосподарської техніки та обладнання становив 20 %. Про це повідомив начальник управління аграрної політики Одеської обласної державної адміністрації Іван Петрів.

«Уряд компенсуватиме вже не 20, а 25 відсотків від вартості вітчизняної техніки. Також збільшено перелік техніки – з 800 до 2300 найменувань -від 60 українських виробників. В серії анімаційних відеороликів, які інформують аграріїв про державні програми підтримки та запрошують ними скористатися, на прикладі розповідається, в якій послідовності і що саме потрібно зробити для отримання 25 відсоткової компенсації», – зазначив Іван Петрів.

Як повідомлялося раніше, у 2017 році регіон посів перше місце за сумою отриманої компенсації на придбану сільськогосподарську техніку, а саме – 15 мільйонів гривень. Фінансовою можливістю скористалося більше 100 господарств Одеської області.