Гроші в ящик: фермери зі Сєвєродонецька влаштували торгівлю без продавця

Фермери з тепличного господарства і екобази «Лимон-Банан» в Сєвєродонецьку впроваджують торгівлю за європейським зразком. Щоранку вони залишають в палатці товари, а ввечері забирають ящик з грошима. Покупці самі вибирають товар і розраховуються за нього. Підприємці Луганської області протягом тижня запускають для жителів Сєвєродонецька незвичайний вид торгівлі. Покупці самі можуть вибрати товар, зважити його, а плату залишити в ящику, пише agroday.com.ua.

За словами управительки підприємства Ксенії Цапової, з ранку в намет привозять сезонний товар. Зараз в ходу виноград, покупці замовляють ще й паростки лимона. Товар залишають на цілий день, а ввечері заїжджають за ящиком з грошима. Як каже Ксенія, всі працівники господарства цікавилися, як же піде торгівля без продавців.

Для Луганського регіону це абсолютно новий вид торгівлі, хоча він вже давно відомий і дуже популярний в Європі. За словами Ксенії, фермери довіряють своїм клієнтам. І за тиждень торгів у них нічого не вкрали, люди просто залишали плату в ящику.

В даний час бізнесмени отримали пропозицію від жителів міста Рубіжне поставити і у них такий намет з самообслуговуванням.

The post Гроші в ящик: фермери зі Сєвєродонецька влаштували торгівлю без продавця appeared first on AgroNews.ua.

Powered by WPeMatico