Голові адміністрації з команди Саакашвілі нарахували більше 38000 гривень заробітньої оплати


Чиновники Іванівської районної адміністрації Одеської області отримують необгрунтовано високі зарплати. Про це йдеться в сюжеті порталу «Іванівські новини».Про неправомірні нарахування дізналися громадські організації «ТВІК», яка направила відповідні запити у РДА.

Активісти вимагали від райадміністрації надати список чиновників і їх заробітні плати в 2016 році та в січні 2017 року.

Виявилося, що в. о. голови РДА 24-річній Тетяні Новіковій за грудень нарахували 38 221 гривень. На руки чиновниця отримала 30 386 гривень. У січні, де було всього 13 робочих днів, соратник Саакашвілі отримала майже 9 тисяч гривень.

Крім керівника РДА великі зарплати отримують і начальники підрозділів. Наприклад, начальник відділу освіти Наталія Ткаченко за січень отримала понад 16 тисяч гривень.

Активісти «ТВІК» припускають, що такі зарплати можуть бути пов’язані з поєднанням декількох посад, а також з нарахованими преміями, однак їх розмір згідно з законодавством не повинен перевищувати 30% від окладу.

«У деяких випадках є премії в 100-300% від зарплати», — кажуть у громадській організації.

Зазначимо, зарплати в самій Одеської ОДА значно нижче: оклад віце-губернаторів передбачається в розмірі 9850 гривень, директорів департаментів — 7100, а начальників управлінь – 6800.

Нагадаємо, Новікова була в числі тих голів райадміністрацій Одеської області, які заявили про готовність піти у відставку слідом за Саакашвілі, проте чиновниця досі залишається при посаді.

Відео переглянути можна за посиланням: https://youtu.be/0YKnOLQGc-s