Геннадію Труханову заочно повідомили про підозру в розкраданні коштів

 

Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура оголосили про підозру голові Одеської міськради Геннадію Труханову і ще чотирьом чиновникам мерії у справі про продаж заводу «Краян».

Як повідомляється, чиновників підозрюють у розкраданні великої суми грошей. Окрім Труханова, оголошено про підозру заступнику мера Павлу Вугельману, директору департаменту комунальної власності Олексію Спектору, голові комісії міськради з питань комунальної власності Василю Шкрябаю, а також ще одному чиновникові мерії, ім’я якого не названо.

Усі підозрювані перебувають за кордоном. Повідомлення про підозру їм надіслали за місцем проживання та за місцем роботи.

Зазначимо, що Геннадій Труханов вже понад місяць не з’являється на роботу. Спочатку пішов у відпустку 26 грудня до 18 січня. Потім вирішив продовжити відпочинок ще на 3 дні до 21 січня.

За даними прес-служби Одеської міськради, Труханов перебуває у відрядженні в Празі, де у нього заплановані переговори з чиновниками міністерства промисловості та торгівлі Чехії.

На початку 2016 року адмінкорпус заводу «Краян» був проданий за 4 млн грн, а у вересні того ж року його придбала мерія Одеси вже за 185 млн грн. Цю справу детективи НАБУ почали розслідувати в листопаді 2016 року.

У грудні 2016 року бюро ініціювало арешт рахунків ТОВ. У середині січня НАБУ повідомило про підозру депутатові Одеської облради Олегу Бабенку в спробі дати хабар 500 тис. доларів за зняття арешту з рахунків. Затримати депутата не вдалося, він утік.