Діти-сироти висаджували дерева разом з правоохоронцями (Фото)

Третій рік поспіль в м.Котовську за ініціативи громадськості проводиться акція „Посади своє дерево”. Цього року до акції долучились діти-переселенці зі Сходу України. А допомагали їм співробітники кримінальної міліції у справах дітей Котовського МВ і представники громадського Руху „Віра.Надія.Любов”

  

Про важливість цієї справи, значимість лісонасаджень для природи і людей розповіла підліткам інженер лісових насаджень Котовського держлісгоспу Олена Терлецька. Вона ж навчила дітлахів правилам висадки дерев, кущів і квітів.

   

 

На території Котовської школи-інтернату для дітей-сиріт з’явилась  алея з листяних і хвойних дерев, огорожа з декоративних кущів і квіткова клумба. Біля кожного дерева буде встановлена табличка з ім’ям школяра, який посадив дерево.

 Під час висадки дерев підлітки цікавились у міліціонерів, що робити в тій чи іншій складній ситуації, куди звертатись по допомогу. Оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей Артем Мамалига і представник громадського Руху Таїсія Скрипник надали контактні телефони для екстрених дзвінків, а також розповіли про санкції за порушення де яких норм адміністративного законодавства, зокрема, вживання алкоголю і тютюнокуріння.

   

 

«Дерева, посаджені сьогодні, через кілька років будуть прикрашати територію школи-інтернату, де у складний час наші вихованці знайшли прихисток, увагу і турботу,- зазначила директор учбового закладу Людмила Хоменко-Покровщук»