Депутат Одеської обласної ради привітав з Новим роком та Різдвом Христовим (Політика)

 

                                       Дорогі мої колеги, друзі!

Шановні земляки! Щиро вітаю вас з наступаючим Новим 2016 роком.

Сьогодні, напередодні великих новорічних свят, мої найщиріші вітання всім жителям нашої славної Балтщини!

Озирнувшись назад, можу сміливо сказати, що 2015 рік – був прожитий не дарма. Він був насичений різноманітними подіями, напруженою працею та випробуваннями.

Цей рік подарував нам радість зустрічей та відкриттів, перемог і досягнень. Кожен з нас зробив багато інвестицій в нашу спільну справу.

Тож у Новий рік ми входимо з новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для нашої громади. Чи справдяться сподівання – залежить від кожного з нас – від нашої відповідальності, гідної громадянської позиції, нашої щоденної кропіткої праці.

Балтська громада – це розумні, сильні, працьовиті та талановиті люди.

Повірмо в себе! Підтримаймо один одного! І я вірю, що це допоможе нам впевнено рухатись вперед до кращого та заможнішого життя. Дорогі земляки! Нехай усі невдачі та неприємності залишаються за порогом старого року, а новий – принесе натхнення, наснагу та сили.

Бажаю всім нам міцного здоров’я, щирих думок та помислів, оптимізму. Нехай поруч з нами завжди будуть вірні друзі, а в наших домівках панують мир, взаєморозуміння та любов.Нехай же святкова новорічна зірка осяє кожну оселю світлом добра та надії. Надії на краще життя, заради наших дітей, онуків, заради нашого рідного Балтського краю.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Михайло Лазаренко