Через законодавчі колізії в Україні може виникнути дефіцит кормів

Тваринники можуть залишитися без кормів. Після набуття чинності ЗУ «Про безпечність та гігієну кормів» в Україні дозволено продавати тільки ті корми, до складу яких входять виключно зареєстровані в країні кормові добавки. Однак реєстрація кормових добавок наразі не здійснюється через відсутність Державного реєстру кормових добавок. Про це повідомила пресслужба Асоціації «Свинарі України» на своїй Facebook сторінці, пише agronews.ua.

У повідомленні зазначають, таким чином, це унеможливлює роботу тих операторів ринку кормів, що виготовляють продукцію з використанням імпортних інгредієнтів. Враховуючи те, що рецептура кормів більшості виробників тваринницької продукції містить добавки імпортного походження, незабаром оператори галузі можуть стикнутися з дефіцитом як готових кормів, так і окремих їх складових через зупинку їх поставок до України.

“Асоціація «Свинарі України» звернулася до Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Держпродспоживслужба з проханням допомогти у розв’язанні цієї проблеми”,- йдеться у повідомленні.

Запис Через законодавчі колізії в Україні може виникнути дефіцит кормів спершу з’явиться на AgroNews.

Powered by WPeMatico