Браконьєр пропонував неправомірну вигоду інспекторам ДЕІ

На Одещині інспектори ДЕІ озвучили браконьєру намір складення протоколів на плавзасоби та на відсутність документів щодо придбання рапани. Після чого особа почала пропонувати інспекторам ДЕІ неправомірну вигоду у розмірі 100$ за для «вирішення питання». Про це повідомляє пресслужба Державної екологічної інспекції України, пише agronews.ua.

На узбережжі озера Сасик Одеської області, державними інспекторами здійснювалась перевірка, де було виявлено 2 плавзасоби, що пришвартувалася до берега. Одночасно з цим – під’їхало авто УАЗ білого кольору, завантажене живими біоресурсами – рапанами, вагою близько 1500 кг.

Під час перевірки документів на плавзасоби, виявлено порушення, а саме промислові журнали в яких не було записів про вихід на вилов. Документів про походження (придбання) рапану, також не виявлено.

Після того, як інспекторами було озвучено намір складення 3 протоколів (на кожний плавзасіб за ч. 3 ст. 85 та ст. 88-1 КУпАП на відсутність документів на придбання рапани) особа почала пропонувати неправомірну вигоду у розмірі 100$ за для «вирішення питання».

Вказану пропозицію неправомірної вигоди інспекторами було відхилено та викликано наряд поліції – написана заява про вчинення кримінального правопорушення.

Запис Браконьєр пропонував неправомірну вигоду інспекторам ДЕІ спершу з’явиться на AgroNews.

Powered by WPeMatico