Бджолярі Львівщини отримають дотації за реєстрацію пасік

Бджолярі Львівської області отримають відшкодування вартості проведення паспортизації пасік. Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

«Відповідне рішення прийняла 10 вересня сесія Львівської обласної ради. Депутати внесли зміни до Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки», — йдеться у повідомленні.

Крім того, зміни стосуються фінансової підтримки суб’єктів господарювання в області рибництва, яким відшкодують вартість вапнякових меліорантів для дезинфікація зарибнених водойм.

«Внесення запропонованих змін буде сприяти розвитку оптимальних показників рівня зариблення рибогосподарських водних об’єктів, запобігання захворюванням риб, підвищення рибопродуктивності і обсягів вилову водних біоресурсів. А в бджільництві зміни дадуть можливість бджолярам фізичним особам зареєструвати свою пасіку в установленому порядку і отримувати фінансову підтримку на розвиток підприємництва в області бджільництва, в тому числі відшкодування вартості придбаного племінного матеріалу бджіл», — розповів в.о. директора агропромислового розвитку Львівської ОДА Павло Дігдало.

The post Бджолярі Львівщини отримають дотації за реєстрацію пасік appeared first on AgroNews.ua.

Powered by WPeMatico