Балтські рятувальники здійснили інформаційно-роз‘яснювальний рейд (Фото)


З початку року на водних об’єктах області загинуло 23 особи, з них 3 дитини в Балтському районі.

Одним з напрямків який активно використовують рятувальники з метою попередження виникнення трагічних випадків на водних об’єктах області, та навчання населення безпечному літньому відпочинку, є проведення співробітниками ДСНС профілактичних рейдів.


9 липня інспекторський склад Балтського міськрайонного сектору Головного управління ДСНС України в Одеській області та представники засобів масової інформації здійснили інформаційно-роз‘яснювальний рейд вздовж берегової лінії річки «Кодима». 

Рятувальники роз’яснювали відпочивальникам правила поведінки на воді так як декілька днів тому, а саме в акваторії Перелітського водосховища, під час прогулянки човном потонуло трое дівчат.

Спілкуючись зз Балтянами, співробітники ДСНС нагадали основні правила безпеки під час відпочинку на воді та звернулися до батьків, які були в зоні відпочинку з дітьми з проханням не залишати їх без нагляду.


Як показав рейд багато містян непогано знають правила безпечного відпочинку, проте як показує досвід, більшість громадян у повсякденному житті часто дозволяють собі певні порушення цих правил, чим наражають себе на небезпеку.

Всім відпочивальникам рятувальники вручили листівки з правилами безпечного відпочинку на воді, а також розмістили методичні поради на інформаційних дошках.