Балтські правоохоронці проводять виховні заходи зі школярами


Працівники Балтського відділу поліції Владислав Андрюшков та Людмила Буберенко зустрілися з учнями 6-х класів Балтської загальноосвітньої школи-ліцею № 1 та поспілкувалися з ними про правила поведінки в школі й на вулиці, а також про відповідальність за вчинення правопорушень.Балтські правоохоронці постійно відвідують навчальні заклади району та спілкуються з учнями на правові теми. Особливу увагу під час таких зустрічей вони приділяють виховній роботі з підлітками, які знаходяться в так званій «групі ризику». Зазвичай це – учні, які систематично порушують шкільну дисципліну, або вже встигли скоїти правопорушення. Такі діти знаходяться під пильним контролем не тільки педагогів, але і працівників поліції. А щоб підлітки не зіпсували собі майбутнє, правоохоронці систематично проводять з ними виховну роботу.

Так, старший оперуповноважений кримінальної поліції у справах дітей Балтського ВП Владислав Андрюшков розповів учням 6-го класу ЗОШ № 1 про кримінальну та адміністративну відповідальність за вчинення правопорушень, правила поведінки в школі та за її межами та вказав на необхідність покращення навчальної дисципліни. Не оминув правоохоронець і тему шкідливого впливу на молодий організм тютюнопаління і вживання алкогольних та енергетичних напоїв.

  
«Такими бесідами ми намагаємося охопити майже всі школи міста і району, щоб максимально підготувати підростаюче покоління до дорослого життя і ознайомити їх з правами та обов’язками, – зазначає начальник кримінальної поліції у справах дітей Балтського ВП майор поліції Людмила Буберенко. – Отже, подібні зустрічі ми будемо проводити і надалі».

Бесіди такого плану несуть не тільки профілактичний характер, а й сприяють тісній співпраці педагогів і правоохоронців у правовому вихованні школярів та прищеплюють дітям повагу до закону, вчать їх сприймати поліцію, в першу чергу, як захисника їхніх прав та свобод.