Балтські правоохоронці провели екскурсію до ізолятору

 

Балтські правоохоронці, спільно з працівниками кримінально-виконавчої інспекції, провели екскурсію до ІТТ Балтського ВП неповнолітнім особам, які перебувають на обліку у Балтському відділенні поліції.
Правоохоронці постійно здійснюють індивідуально-профілактичну роботу з неповнолітніми, які перебувають на обліку. Вони наглядають не тільки за поведінкою і способом життя неповнолітніх, а й вживають попереджувальні заходи реагування щодо родичів та знайомих дітей, які на них можуть негативно впливати чи підбурювати їх до вчинення протиправних дій. З цією метою заступник начальника сектору превенції майор поліції Л.Буберенко та старший інспектор ювенальної превенції майор поліції Владислав Андрюшков спільно з працівниками кримінально-виконавчої інспекції Балтського РВ КВІ для таких діток підготували екскурсію до Балтського ізолятора тимчасового тримання.
Екскурсантам детально роз’яснили умови й правила проживання засуджених, серед яких: чіткий розпорядок дня, примусове навчання для осіб, які потрапили за грати та не встигли здобути середню освіту, обов’язкові роботи, прогулянки за розкладом та чітко лімітовані за часом, постійне перебування під наглядом та обмеження у зустрічах з друзями, рідними та близькими.
По закінченню заходів, екскурсанти не приховували емоцій та ділились враженнями від побаченого, стверджуючи, що ні за яких обставин не хочуть сюди потрапити.
Подібні заходи правоохоронці планують і надалі проводити, залучаючи до них підлітків, які перебувають на обліку в поліції.
«Хочеться вірити, що після відвідин ізолятору, ті підлітки, які схильні до вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень, задумаються над своїми вчинками, по-іншому подивляться на життя, оцінять те, що мають, і по-новому будуватимуть своє майбутнє», – відзначила Людмила Буберенко.

1487400833_20170217_104249