Балтські працівники поліції провели рейд, зіпсувавши нічні посиденьки неповнолітнім біля «Копійки»

Нещодавно поліцейські Балтського відділу поліції здійснили нічний рейд-відпрацювання міста для виявлення неповнолітніх осіб, схильних до вживання алкогольних та табачних виробів . Зважаючи на скарги мешканців прилеглого району, поліцейські перевіряли центральну площу та сквер поблизу магазину «Копійка» , де щовечора збирається молодь. Кожного ранку там виявляють пляшки, затоптані клумби тощо. 
Рейд тривав від 20.00 до опівночі. У результаті було виявлено 8 неповнолітніх осіб,які курили сигарети та вживали спиртні напої, а також 4 дорослі особи, які купували пиво неповнолітнім та довели їх до алкогольного сп’яніння. Всі особи були запрошені до Балтського відділу поліції для складання адміністративних протоколів.

По даним фактам були сповіщені батьки неповнолітніх , які дізнавшись про вживання алкоголю їхніми «чадами» , були шоковані станом і поведінкою своїх дітей. Оскільки дівчата та хлопці вже мають власні паспорти, то адмінпротоколи були складено безпосередньо на них – за вживання спиртних напоїв та перебування в громадських місцях у нетверезому стані( ст..178 КУпАП), та за куріння тютюнових виробів у заборонених місцях (ст..175 КУпАП).

На дорослих осіб було складено адміністративні протоколи за ст..180 КУпАП (доведення неповнолітнього до стану сп’яніння).

Цього року в Балтському ВП було складено 92 адмінпротокола на батьків та осіб ,які їх замінюють , які неналежно виховують власних дітей. «Коли виявляємо серед ночі п’яних підлітків, то це перший сигнал для взяття їх на профілактичний облік і нагадати батькам про необхідність ретельніше піклуватися про дітей. Ми намагаємося витягнути їх з тієї ями, до якої вони йдуть. У стані сп’яніння неповнолітні скоювали як дрібні, так і особливо важкі злочини », – зазначила начальник сектору відділу превентивної діяльності Балтського ВП ГУ НП в Одеській області Людмила Буберенко.

В Балтському ВП на профілактичному обліку в ювенальній поліції наразі перебувають 19 неповнолітніх, один – за скоєння адміністративних правопорушень за ст..178 КУпАП(вживання спиртних напоїв та перебування в громадських місцях у нетверезому стані), 18 неповнолітніх за скоєння кримінальних правопорушень.