Балтські міліціонери не допускають фактів продажу спиртного та цигарок дітям

Під час оперативно-профілактичного відпрацювання «Літо-2015» працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей Балтського райвідділу міліції виявили 16 правопорушень, а на осіб, які їх скоїли, склали адміністративні протоколи.

Так, троє підлітків понесли відповідальність за те, що палили та перебували в нетверезому стані в громадських місцях міста, 16-річного хлопця притягнули до відповідальності за нецензурне висловлювання на зупинці громадського транспорту, на одну особу складено адміністративний протокол за насилля в родині стосовно малолітньої дитини. Не обійшлося без складання протоколів і на батьків, які ухилялися від виконання свої батьківських обов’язків – на таких складено 7 адміністративних протоколів, також 2 протоколи складено на дорослих осіб, які схиляють неповнолітніх до вживання алкоголю.

Також, під час відпрацювання працівниками сектору кримінальної міліції у справах дітей Балтського РВ було проведено перевірку торгових закладів, розташованих на території Балтського району, на предмет продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів. У результаті було виявлено факт продажу неповнолітньому пива. На продавця закладу було складено адміністративний протокол за ст. 156 ч. 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, який направлено на розгляд адміністративній комісії Балтської районної ради для прийняття рішення. Згідно вказаної статті, мінімальний штраф складає 510 гривень, а максимальний — 1500 гривень.

Подібна ситуація склалася і в селі Саражинка Балтського району. Під час рейду, біля кафе-бару, неповнолітньому було продано пляшку пива. Працівники міліції склали адміністративний протокол за ст. 156 ч. 2 КУпАП та матеріали одразу було направлено на розгляд адміністративній комісіїСаражинської сільської ради для прийняття рішення.

«Незважаючи на постійні перевірки місцевих магазинів, – розповідає начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей Балтського РВ, – деякі продавці, задля своєї наживи, продовжують продавати неповнолітнім спиртні напої та цигарки. На території обслуговування Балтського районного відділу міліції цього року вже виявлено чотири факти реалізації неповнолітнім особам алкогольних і тютюнових виробів, а за весь минулий рік – сім фактів. Роботу в цьому напрямку ми не припинятимемо й надалі».