Балтські керівники взяли участь у прийомі з нагоди святкування 94-ої річниці дня заснування Турецької Республіки


В Одесі відбувся прийом з нагоди 94-ї річниці заснування Турецької Республіки. Серед запрошених були представники Міністерства культури Турецької Республіки та влади Одеської обласної ради, облдержадміністрації і міськради, дипломати, консули та голови товариств країн, представництва яких розташовані в Одесі, бізнесмени, почесні гості із Туреччини, духовенство. Голова Балтської районної ради Олексій Пантілєєв разом з головою Балтської районної державної адміністрації Романом Кацмазою були у числі почесних гостей свята.

Гостей вітав генеральний консул Турецької Республіки в Одесі Джеміль Уфук Тогрул. Урочистий прийом розпочався з Державних Гімнів України та Туреччини. Далі генконсул зачитав привітання від Президента Турецької Республіки Реджепа Таїпа Ердогана та Президента України Петра Порошенка.

Вітаючи з днем заснування Турецької Республіки, Олексій Анатолійович підкреслив, що співпраця і дружність зв’язків між народами України та Туреччини є одними з основних елементів, які роблять значний внесок у стабільність країн. Бажав щастя, миру, добробуту й достатку народові Туреччини й процвітання країні.