Балта відзначила 492-річчя від дня заснування міста

Місто Балта Одеської області урочисто відзначила 492-річчя від дня заснування. Святкування розпочалося з богослужіння у Свято-Успенському соборі, відвідання костелу св. Станіслава та покладання квітів до Меморіалу Слави. Також у цей день вшанували пам’ять загиблих воїнів на Сході країни та згадали усіх, хто своїм ратним подвигом і працею прославляв рідну Балту.

Святкова програма включала різноманітні і цікаві локації. У міському парку відбулася виставка народного мистецтва, ярмарок, де були представлені національні страви української кухні. Всі охочі мали змогу взяти участь у різноманітних конкурсах та майстер-класах, послухати Балтський муніципальний народний духовий оркестр, по-фотографуватися біля оригінальних фотозон, пригоститися кавою «по-балтськи», станцювати вальс, відвідати справжнє українське весілля та багато іншого. Дню міста було присвячено виставку живопису, виступи вихованців творчих гуртків, студій та окремих виконавців.

На свято до Балти завітали численні гості, серед яких були голова обласної ради Анатолій Урбанський, депутати всіх рівнів, представники Молдови, Румунії, Республіки Білорусь, керівники сусідніх районів, командир корабля «Балта». Привітання жителям Балти надіслав і Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Також на сцені було відзначено нагородами жителів Балтщини, яких по праву називають гордістю Балтської громади. Серед них були люди різного віку, а найменшому –  всього три роки.  Далі на всіх присутніх чекав великий святковий торт.