A’SPIK GROUP постачає на світовий ринок корм для тварин власного виробництва

Група компаній A’SPIK GROUP постачає на світовий ринок корм для тварин власного виробництва. У 2018 році група компаній A’SPIK GROUP експортувала три тисячі тонн гранульованого жому з цукрових буряків.

У корпорації інформують, що хоч жом і не є основним продуктом цукроварів, а – побічним результатом виробництва «білого золота», проте це – один з найцінніших кормів для годівлі великої рогатої худоби. Адже гранули, висушені до 88% сухої речовини, витримують довге зберігання та є багатим джерелом структурних вуглеводів для свійських тварин.

Більше того, відома фірма із виготовлення корму для собак “Pedigree” у своїй технології виробництва також використовує сухий гранульований жом.

«У минулому році головними споживачами нашого жому на світовому ринку стали Нідерланди та Південна Корея. Загалом ми поставили іноземним партнерам 3 тисячі тонн цього продукту. На жаль, наростити об’єми експорту завадили проблеми з «Укрзалізницею», адже вона не змогла забезпечити нас необхідною кількістю вагонів. Частину товару навіть довелося перевозити автомобільним транспортом. Цю проблему торік відчували скрізь в Україні», – розповідає заступник генерального директора A’SPIK GROUP з економічних питань Дмитро Панчук.

За його словами, якість старокостянтинівського жому оцінив і один з найбільших гравців на світовому ринку кормів для великої рогатої худоби – голландська компанія “Feedimpex”.

Крім того, користується популярністю цей товар і на внутрішньому ринку. На теренах України головними покупцями екстрагованої січки цукрових буряків є фермерські господарства та сільськогосподарські підприємства.

The post A’SPIK GROUP постачає на світовий ринок корм для тварин власного виробництва appeared first on AgroNews.ua.

Powered by WPeMatico