На Балтщині вшанували пам’ять всіх українців, які віддали своє життя під час Революції Гідності

 

20 лютого, у день четвертої річниці розстрілів на Майдані, на Балтщині вшанували пам’ять всіх українців, які віддали своє життя під час Революції Гідності та під час неоголошеної війни на сході країни.

Під час мітингу-реквієму на центральній площі міста, на якому були присутні керівники району та міста, учасники Революції Гідності в м.Києві, учасники антитерористичної операції на сході України, представники трудових колективів, учнівська та студентська молодь, присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Священнослужителі різних конфесій відправили панахиду за загиблими.

До присутніх звернувся голова Балтської райдержадміністрації Роман Кацмаза, який відзначив, що саме завдяки учасникам Революції Гідності змінено хід історії нашої держави, відстояні ідеали демократії, права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Але за це віддали життя більше ніж сотня людей в центрі Києва. Тисячі наших земляків вже полягло захищаючи країну від підступного та жорстокого ворога на сході України.

На згадку про Небесну Сотню та загиблими в АТО діти запустили в небо повітряні кульки з паперовими янголами.

20 лютого для Балтщини ще одна трагічна дата – адже 20.02.2015 р. у військовому госпіталі, після кількох діб боротьби за життя, після важкого поранення, які він отримав під час відходу наших військ з Дебальцеве, помер Порфир’єв Віталій Сергійович, уродженець м.Балти, військовослужбовець військової частини А1559.