Україна має намір розвивати органічне виробництво

prodyktuРозвиток органічного виробництва — це крок до нарощування виробництва високоякісних продуктів харчування як для власних потреб, так і для перспективних зовнішніх ринків. Адже увага світової громадськості до органічної продукції неухильно зростає. Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, передає прес-служба відомства.

За його словами, завдяки сприятливим природно-кліматичним умовам, Україна може легко відмовитися від індустріалізованих методів агровиробництва і перейти на органічне землеробство.

Основними видами органічної продукції, виробленої і споживаної в Україні є: фрукти і овочі; зернові культури; м’ясо і молочні продукти; крупи і хлібобулочні вироби, а також дитяче харчування.

«Уже сьогодні експорт органічної продукції з України здійснюється в країни Європейського Союзу, зокрема, Німеччину, Австрію, Польщу, Італію, Францію, Нідерланди, Данію, а також Швейцарію, США і Канаду. При цьому чисельність фермерських господарств, які виробляють продукти органічного походження, в Україні стає дедалі більше «, — додав Олексій Павленко.

Source: Агроновости